Informācija

 

Uzmanību, lūdzu!: LASL biroja telefoni patlaban (9/20/22) nedarbojas, bet gaidām Jūsu zvanus. Lūdzu zvaniet uz mob: 974 744 3436 Jurim, vai 201 788 5315 Anitai

2022.g. ZIEMSVĒTKU paciņas savāksim OKT. sākumā- vidū-skat.lūdzu kalendāru! 

Nākamie saliktie konteineri uz Rīgu: 20.un 27.  septembrī. 

Jaunā noliktava: Plainfield, NJ. Lūdzam NEKO nesūtīt uz Jersey City adresi!!


Gaisa krava uz Rīgu: Nākamais sūtījums: 14. septembrī

     Pilnie konteineri - pēc pasūtījuma!

            

                                                             Atbalsts Ukrainai un ukraiņu bēgļiem: 

                                          Vajadzīgais preču saraksts un sūtīšanas cenas: skat.paciņu nodaļā!

                              Nākamais sūtījums uz Ziedot.lv- ar tālāku nodošanu ukraiņiem: sept. beigās!

 

2022.g. ZIEMSVĒTKU paciņas savāksim OKT. sākumā- vidū-skat.lūdzu kalendāru!  

                   2022. g. ZIEMSVĒTKU paciņas savāksim starp 1.-17. oktobri: sīkāka info paciņu nodaļā 

2022.g. ZIEMSVĒTKU paciņas savāksim OKT. sākumā- vidū-skat.lūdzu kalendāru! 2022.g. ZIEMSVĒTKU paciņasNākamie saliktie konteineri uz Rīgu: 20.un 27.  septembrī. 

Jaunā noliktava: Plainfield, NJ. Lūdzam NEKO nesūtīt uz Jersey City adresi!!


Gaisa krava uz Rīgu: Nākamais sūtījums: 14. septembrī

     Pilnie konteineri - pēc pasūtījuma!

            

                                                                 Atbalsts Ukrainai un ukraiņu bēgļiem: 

                                  Vajadzīgais preču saraksts un sūtīšanas cenas: skat.paciņu nodaļā!

                        Nākamais sūtījums uz Ziedot.lv- ar tālāku nodošanu ukraiņiem: sept. beigās!

 

 

 

 

2022. g. ZIEMSVĒTKU paciņas savāksim oktobra vidū!  

2022. g. ZIEMSVĒTKU paciņas savāksim oktobra vidū!

 

2022. g. ZIEMSVĒTKU

 

2022. g. ZIEMSVĒTKU paciņas savāksim oktobra vidū!

paciņas savāksim oktobra Nākamie saliktie konteineri uz Rīgu: 6. un 20. septembJaunā noliktava: Plainfield, NJ.Lūdzam NEKO nesūtīt uz Jersey City adresi!!

 

 

 

 

 

 

 

 Angliski

Jaunākās ziņas par 2021. gada rudens / ziemas sūtījumu. Lūdzu izpildiet aptauju!

Esam izveidojuši epasta sarakstu paku sūtījumu informācijai.
Ja neesat uzdevuši savu adresi LASL paku anketās, aicinām pieteikties šeit:
Pieteikties LASL paku epastiem!

Paku sūtīšana ar Latvian American Shipping Line

Latvian American Shipping Line (LASL) piedāvā personīgo paciņu pārsūtīšanas pakalpojumu. Saiņi, ko sūtāt radiem un draugiem, iekļaujas šajā apzīmējumā, ja sainis ir adresēts personai, un vērtība nepārsniedz 45 eiro. Pieturamies pie šīm vadlīnījām, jo Latvijas jaunie pasta noteikumi nosaka,ka viena persona drīkst saņemt mantu 45 eiro apmērā. (2019. g. augustā: 45 eiro =$50.00 USD) eiro vērtību aprēķina pareizinot $1 x .90 = eiro. Personīgā paka ir adresēta personai un ir domāta personas vajadzībām. Tādēļ ir ieteicams pakas gatavot ar dažādu personīgo mantu sastāvu: dažāda veida apģērbu, jaunu vai lietotu, apavus, pārtiku, grāmatas, kādus higēnas piederumus. Būtu vēlams ierobežot sastāvu uz ne vairāk kā trīs no vienas vienības, piemēram ne vairāk kā trīs kafijas bundžas vienai personai. Neatļautās sastāvdaļas: gleznas, elektronika, alkohols, ieroči, medikamenti, vitamīni. Lūdzam nelikt arī naudu. Piegāde Latvijā ir 4-6 nedēļas pēc kuģa iziešanas datuma. Piegādājam uz jebkuru Latvijas adresi! Pēc piegādes nosūtām saņemšanas kvīti sūtītājam. 

Par katru personīgo paciņu lūdzam izpildīt un parakstīt reģistrācijas formu. Katrai kastei tiek piešķirts savs reģistrācijas numurs, ko uzrakstīsim vai uzlīmēsim uz kastes, kā arī attiecīgā vietā uz reģistrācijas lapas.

Cenas: Rēķinām $1.25 pa mārciņu (min. $40 par visu Jūsu sūtījumu), plus piegāde, kas Rīgā ir $19 par pirmo kasti ($26 uz Arpus Rīgas adresēm) un $16 par katru nākamo (kā Rīgā, tā arī ārpus), līdz 4 kopsummā uz vienu adresi. Lūdzam nesūtīt vairāk kā 4 saiņus uz vienu adresi. Mūsu saiņu piegādes sistēma ir tā iekārtota, ka paku piegādi pieskaitām pie rēķina. Piedāvājam arī apdrošināšanu. Tabulā varat apskatīt cenu aprēķinu piemērus, kā arī salīdzinājumu starp LASL cenām un ASV pasta jaunajām cenām.

Sūtījumi iziet trīs reizes gadā - ziemā, pavasarī, rudenī. Pieņemam pakas vairākos punktos austrumu krastā (Vašingtonā, Filadelfijā, Istbransvikā (NJ, Jonkeros (NY) Salā (NY), Mančesterā (CT), Bostonā, kā arī latviešu centros Mičiganā, Milvokos, Mineapolē, Čikāgā, Klīvlandē, Atlantā un St. Pētersburgā. Rietumu krastā: Losandželosā, SanFrancisko, Portlandē, Seatlā. Laipni lūdzu skat. mūsu paku pieņemšanas sarakstu. Saiņus var arī nosūtīt pa UPS/USPS uz mūsu noliktavas adresi:

Latvian American Shipping Line
84 HARBOR DR 
Jersey City, NJ 07305 USA


(Lūdzam izņemt reģistrācijas numuru un uzrakstīt uz saiņa ārpuses kā arī pievienot izpildīto paku reģistrācijas anketu pie kastes, pielīmējot atsevišķu aploksni.)

Piedāvājam sevišķas likmes grāmatu un žurnālu sūtījumiem uz bezpeļņas organizācijām/iestādēm: $40 par kasti līdz 40 mārcinām. Cena ieskaita piegādi no ziemeļaustrumu pieņemšanas punktiem ($45 par 40 mārciņu kasti no vidienes pieņemšanas punktiem). Sūtījumus lūdzam adresēt iestādēm, uzrādīdami kontaktpersonas vārdu un pilnīgu iestādes adresi un telefonu.

Latvijas Nacionālā Bibliotēka (LNB) arī meklē zināmus izdevumus un sadarbībā ar ALA (Amerikas Latviešu Apvienību), LASLs šo izdevumus pieņems un nogādās bibliotēkai. Par sūtīšanu neprasam samaksu, (bet labprāt pieņemam ziedojumus)! Spiežiet šeit, lai redzētu vēlamo/meklēto izdevumu sarakstu.

Sakarā ar Latvijas muitas birokrātiju, mēs nevaram kārtot ievešanu humānās palīdzības sūtījumiem, kas adresētas sabiedriskām iestādēm: bāreņu namiem, draudzēm, pansionātiem un Sarkanajam Krustam.
Tā procedūra turpmāk paliek saņēmēju atbildībā. Sirsnīgi iesakām iepriekš ar saņēmēju iestādi sazināties un sarunāt, ka viņi piekrīt braukt uz Rīgas ostu kārtot muitu!

Toties, vēl varam izkārtot maza apmēra (3-4 kastu) sūtījumus draudzēm vai bāreņu namiem un pansionātiem JA tās ir adresētas 3-4 personu vārdos: piemēram mācītāja, direktora, vai kāda darbinieka vārdā, kas ir saistīts ar iestādi. Adrese var būt iestādes adrese, piemēram bāreņu namā. Principā sūtījumiem jāiekļaujas personiskās pakas noteikumu ietvaros; satura vērtībai vienai personai nepārsniedzot 45 euro, un saturā dažāda veida priekšmeti, nevis piemēram tikai apavi. Ar šo variantu, kastes saņem norādītā persona, lai dalītu tālāk pēc saviem ieskatiem. 

Cenu salīdzinājums ar 2016. gada septembri: LASL iepretī US Postal Service cenas:

1. piemērs:
Viena 35 mār. paka uz Jūrmalu:
LASL:
35 lbs x $1.25 = $43.75
Piegāde: $26.00
Kopā: $69.75
vs.
US Postal Service:
  (priority international rate)

 
2. piemērs:
Trīs 9 mār. pakas uz vienu adresi Daugavpilī:
LASL:
27 lbs x $1.25 = $40.00 (minimums)
Piegāde: $26 +$16 +$16 = $58.00
Kopā: $98.00
vs.
US Postal Service:
3 x $37= $111.00
ar flat rate priority

 
3. piemērs:
Viena mār. paka uz Rīgu:
LASL:
25 lbs x $1.25 = $40.00 (minimums)
Piegāde: $19.00
Kopā: $59.00
vs.
US Postal Service:
$101.25

 

Kopsavilkumā: Personisko paciņu sūtīšanas noteikumi:

  • Pakas satura vērtība iekļaujas 45 euro atļautajā vērtībā (~ $52 - 2019.gada janvārī
  • Uz vienu adresi sūtītais paku skaits nepārsniedz 4 kastes (piem. viena kaste vīram, viena sievai, viena meitai, viena dēlam).
  • Pakas svars iekļaujas 35 mārciņu robežās.
  • Pakas tilpums iekļaujas 18" x 18" x 18" apmēra.

    Aprēķināt aptuvenu euro vērtību: $ x .86 = euro

Laipni lūdzam ar jautājumiem zvanīt Anitai: 1-973-755-6565, ext 5, fakss 1-866-899-0735 vai pa
e-pastu
pakas@lasl.com