Personiskās paciņas

 

 

Nākamais saliktais konteiners uz Rīgu: 3. decembrī


Gaisa krava: Regulāri sūtījumi - lūdzu zvanīt (973) 744-6565.


Pilnie konteineri - pēc pasūtījuma!

 

Ziemas paciņu konteiners sakrāmēts - gaida iziešanu Ņujorkas ostā.

 

 

 

 

 

 

 

Nākamais saliktais konteiners uz Rīgu: 3. decembrī


Gaisa krava: Regulāri sūtījumi - lūdzu zvanīt (973) 744-6565.


Pilnie konteineri - pēc pasūtījuma!

 

Ziemas paciņu konteiners sakrāmēts - gaida iziešanu Ņujorkas ostā.

 

 Angliski                                 Esam izveidojuši epasta sarakstu paku sūtījumu informācijai. Ja neesat uzdevuši savu adresi LASL paku anketās, aicinām pieteikties šeit:
Pieteikties LASL paku epastiem!


Jaunākās ziņas par 2021. gada rudens-ziemas sūtījumu: Paciņu sūtījums būs, un savākšana notiks no 30. oktobra līdz 11. novembrim.  Lūdzu pārlasiet JAUNOS paciņu noteikumus paciņu sūtījumiem, ieskaitot procesu muitas nodokļa ievākšanai.Jaunās cenas paciņu un grāmatu sūtījumiem stājas spēkā ar šī. gada oktobri.

JAUNIE NOTEIKUMI PACIŅU SŪTĪJUMIEM spēkā ar 2021. gada oktobri:

Nosacījums darbojas TIKAI tad,ja gan pakas nosūtītajs,gan saņēmējs abi ir privātpersonas.

 

• Pakām lietot tikai jaunās anketas (datētas ar 2021. gada oktobri)
• vienas pakas vērtību nepārsniegt 150 eiro (EUR) (aptuveni $175)
• uz katra saņēmēja vārdu tikai vienu kasti
• deklarācijas: rakstīt tikai EUR (EUR aprēķināt pareizinot $ vērtību x .86) • svars: līdz 30 lbs (13 kgs) 

• izmēri: 18 x 18 x 18” tilpuma ietvaros
• saturā lai būtu preču dažādība, BET pārtikai nepārsniegt maksimāli 3 lbs no kopējā satura. Alkoholu, elektroniku, vitamīnus, medikamentus nelikt pakās.
• saturs un atsevišķo preču daudzums domāts tikai saņēmēja vajadzībām, kaut nav noteikts tiešais atļautais daudzums.
• muitas nodoklis: 12% no pakas uzrādītās vērtības, plus PVN (21%). 

(Pievienotās vērtības nodokli aprēķina saskaitot vērtību un ievedmuitas summu un pareizinot ar .21.) Nodokļa summu pievienosim pie paku rēķina, kad piestādam LASL paku pieņemšanas punktos. Uzrādītai vērtībai jāatbilst patiesai cenai. Paciņu sūtījumā varam pieņemt tikai pakas, kuŗām sūtītājs  nodokli samaksājis jau pie nodošanas. Ja vēlaties citu izkārtojumu, piesakiet jau agrāk pirms nodošanas!

Draudzes,baznīcas,biedrības,apvienības un tamlīdzīgas bezpeļņas sabiedriskas organizācijas  tiek uzskatītas par juridiskām personām. Šiem sūtījumi netiek aplikti ar nodokli un saņēmējs kārto muitas formalitātes. Lūdzu, pirms veidojat sūtījumu bezpeļņas organizācijai, sazinaties ar mums par noteikumiem.

 

Sīkāks paskaidrojumu par paku satura aprakstu un pašu priekšmetu vērtību:

lūdzam rūpīgi aizpildīt anketas un pēc iespējas izvairīties no tādu  vispārinošu un nekonkrētu jēdzienu kā piem. ’’drēbes’’ un "apavi” lietošanas. Priekšmetu pazīst pēc nosaukuma- piem.,”kurpes”,”kleitas”,”bikses” utt.,kā arī noteikti ir janorāda šo priekšmetu skaits.

 

ASV iegādātu mantu sūtīšanai no ASV uz Latviju, kuŗām vērtības pārsniedz 150 euro LASL piedāvā arī gaisa kravas servisu-  principiāli atšķirīgu un likumiem atbilstošu pakalpojumu,ieskaitot muitas formalitāšu kārtošanu un kopējā rēķinā iekļautu nodokļu nomaksu klienta vārdā.

 Lūdzam ievērot: sakarā ar dažādiem beidzamajā laikā dzirdētiem jautājumiem par dažādu organizāciju esamību,kuras piedāvā mantu sūtīšanu no ASV uz Latviju bez muitas ierobežojumiem,vedot  tās no ASV uz Latviju caur kādu citu Eiropas valsti -  visā Eiropā eksistē VIENĀDI muitas noteikumi mantu ievešanai. Tādējādi, iespēja ievest mantas bez ierobežojumiem viennozīmīgi liecina par Eiropas Savienības muitas noteikumu pārkāpšanu,par ko ir paredzēta atbildība atbilstoši attiecīgās ES valsts likumdošanā.  

d) īpašs lūgums tiem,kam augstākminētā informācija (šobrīd) neliekas aktuāla- 

noteikumu neievērošana no bezatbildīgu personu puses var nodarīt kaitējumu to personu interesēm, kuŗas šos noteikumus ievēro.

 KOPSAVILKUMĀ: piedāvājam paciņu sūtījumus, jūras konteineros, ar muitas formalitāšu izkārtošanu un piegādi saņēmēja adresē, ja sūtījumam izpildīti visi augšminētie priekšnoteikumi. Papildus pārskatu par sūtījumiem lasīsit šeit:

Paku sūtīšana ar Latvian American Shipping Line

Latvian American Shipping Line (LASL) piedāvā personīgo paciņu pārsūtīšanas pakalpojumu. Saiņi, ko sūtāt radiem un draugiem, iekļaujas šajā apzīmējumā, ja sainis ir adresēts personai, un vērtība nepārsniedz 150 eiro. Personīgā paka ir adresēta personai un ir domāta personas vajadzībām. Tādēļ ir ieteicams pakas gatavot ar dažādu personīgo mantu sastāvu: dažāda veida apģērbu, jaunu vai lietotu, apavus, pārtiku (kopā nepārsniedzot 3 lbs!), grāmatas, kādus higēnas piederumus. Neatļautās sastāvdaļas: alkohols, ieroči, medikamenti, vitamīni. Lūdzam nelikt arī naudu. (Naudas sūtīšanai iesakām Baltic Financial Services.) Piegāde Latvijā ir 4-6 nedēļas pēc kuģa iziešanas datuma. Piegādājam uz jebkuru Latvijas adresi! Pēc piegādes nosūtām saņemšanas kvīti sūtītājam. 

Par katru personīgo paciņu lūdzam izpildīt un parakstīt reģistrācijas formu. Katrai kastei tiks piešķirts savs reģistrācijas numurs, ko uzrakstīsim vai uzlīmēsim uz kastes, kā arī attiecīgā vietā uz reģistrācijas lapas.

Cenas: Rēķinām $1.70 pa mārciņu (min. $50 par visu Jūsu sūtījumu), plus piegāde, kas Rīgā ir $19 par pirmo kasti ($26 par ārpus Rīgas adresi) un $16 par katru nākamo (kā Rīgā, tā ārpus) līdz 4 kopsummā uz vienu adresi. Lūdzam nesūtīt vairāk kā 4 saiņus uz vienu adresi. Mūsu saiņu piegādes sistēma ir tā iekārtota, ka paku piegādi pieskaitām pie rēķina. Ar 2021. gada oktobri arī pieskaitīsim 12% nodokli un PVN pie kopējā rēķina saņēmējam.  Tabulā varat apskatīt cenu aprēķinu piemērus, kā arī salīdzinājumu starp LASL cenām un ASV pasta jaunajām cenām.

Paciņu un grāmatu sūtījumus iestādēm 2021. gadā savāksim 2x: aprīlī un atkal oktobra beigās. Pieņemam pakas vairākos punktos austrumu krastā (Vašingtonā, Filadelfijā, Istbransvikā (NJ), Jonkeros (NY) Salā (NY), Vilimantikā/Mančesterā( pēc pieprasības) (CT), Bostonā, kā arī latviešu centros Mičiganā, Milvokos, Mineapolē, Čikāgā, Klīvlandē. Lūdzu zvanīt, ja vēlaties nosūtīt no Atlantas vai St. Pētersburgas, vai arī LosAndželosas, SanFrancisko, Seatlas, WA, un Portlandes, OR. Laipni lūdzu skat. mūsu paku pieņemšanas sarakstu. Saiņus var arī nosūtīt pa UPS/USPS uz mūsu noliktavas adresi (lūdzam izņemt reģistrācijas numuru un uzrakstīt uz saiņa ārpuses kā arī pievienot izpildīto paku reģistrācijas anketu pie kastes, pielīmējot atsevišķu aploksni):

     Paku numurs (piem. KL1025)
     Latvian American Shipping Line
     84 Harbor Drive
     Jersey City, NJ 07305 USA

Piedāvājam sevišķas likmes grāmatu un žurnālu sūtījumiem uz bezpeļņas organizācijām/iestādēm: $45 par kasti no austrumu piekrastes, bet $50 no vidienes, kastēm ar svaru līdz 40 mārcinām . Cena ieskaita piegādi no ziemeļaustrumu pieņemšanas punktiem. Sūtījumus lūdzam adresēt iestādēm, uzrādot kontaktpersonas vārdu un pilnīgu iestādes adresi un telefonu.

Sakarā ar humānās palīdzības sūtījumu ievešanu, kas adresēti sabiedriskām iestādēm: bāreņu namiem, draudzēm, pansionātiem un Sarkanajam Krustam:  muitas formalitāšu kārtošana ir saņēmēju atbildībā. Sirsnīgi iesakām iepriekš ar saņēmēju iestādi sazināties un sarunāt, ka viņi piekrīt braukt uz Rīgas ostu kārtot muitu!

Toties, vēl varam izkārtot maza apmēra (3-4 kastu) sūtījumus draudzēm vai bāreņu namiem un pansionātiem JA tās ir adresētas 3-4 personu vārdos: piemēram mācītāja, direktora, vai kāda darbinieka vārdā, kas ir saistīts ar iestādi. Adrese var būt iestādes adrese, piemēram bāreņu namā. Principā sūtījumiem jāiekļaujas personiskās pakas noteikumu ietvaros; satura vērtībai vienai personai nepārsniedzot 150 euro, un saturā dažāda veida priekšmeti, nevis piemēram tikai apavi. ( ne vairāk kā 3 lbs pārtikas!)  Ar šo variantu, kastes saņem norādītā persona, lai dalītu tālāk pēc saviem ieskatiem, vai Jūsu ieteikuma. Lūdzu ņemiet vērā, ka tiklīdz adresēts ir persona, paku pieskaitām pie paciņu sūtījuma un būs jāmaksā nodoklis.

Laipni lūdzam ar jautājumiem zvanīt Anitai: 1-973-744-6565, ext 5,
vai pa e-pasts
pakas@lasl.com

 

PIEVIENOJAM CENU SALĪDZINĀJUMU LASL MAZO PACIŅU, LASL GAISA KRAVAS, UN ASV PASTA SŪTĪJUMAM:

PALDIES!